Author: y***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Excellent quality and was exactly like the pictures. Would definitely buy another.
Color: Blonde Highlight
Price: 169kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 231 g |
| Length | 56 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb260319111738658601193 |
Author: y***8
Date:
Review: Excellent quality and was exactly like the pictures. Would definitely buy another.
Color: Blonde Highlight
Author: i***2
Date:
Review: Loved this and felt so real to touch. Not too heavy on the head either
Color: Blonde Highlight
Author: e***s
Date:
Review: more than beautiful so nicee
Color: Blonde Highlight
Author: 4***9
Date:
Review: I love it so beautiful
Color: Blonde Highlight
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.